Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu

Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu

ul. Dworcowa 1, 63-900 Rawicz
tel.: 65-546-4333, 65-546-7375

godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00
e-mail: sekretariat@pcprrawicz.pl
Adres strony internetowej: www.pcprrawicz.pl
Biuletyn informacji Publicznej: www.pcprrawicz.biuletyninformacji.pl

Kierownik PCPR

Ewa Szczepaniak
kierownik@pcprrawicz.pl

Kierownik PCPR w Rawiczu

Uchwała Nr 25/134/2007 Zarządu Powiatu Rawickiego z dnia 06 września 2007r. w sprawie zatrudnienia Kierownika Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu.

Uchwała Nr 25/134/2007 Zarządu Powiatu Rawickiego z dnia 06.09.2007r. w sprawie zatrudnienia Kierownika PCPR w Rawiczu.

Zespół ds. osób niepełnosprawnych

Katarzyna Jankowska - starszy pracownik socjalny
k.jankowska@pcprrawicz.pl

Magdalena Łukowiak - pracownik socjalny
m.lukowiak@pcprrawicz.pl

Pokój nr 8

Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej

Bogumiła Umławska - kierownik zespołu
b.umlawska@pcprrawicz.pl

Ewa Gniatkowska - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
e.gniatkowska@pcprrawicz.pl

Kinga Stolaś - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
k.stolas@pcprrawicz.pl

Patrycja Popielas - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
p.popielas@pcprrawicz.pl

pokój nr 4

Krzysztof Stupak - psycholog

pokój nr 9

Zespół ds. pomocy środowiskowej:

Monika Juszkowska - starszy pracownik socjalny
m.juszkowska@pcprrawicz.pl

Kinga Zakrzewska - straszy pracownik socjalny
k.zakrzewska@pcprrawicz.pl

pokój nr 3

Główny księgowy

Katarzyna Fiebich
k.fiebich@powiatrawicki.pl
jednostka obsługująca: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu, ul. Kopernika 4, 63-900 Rawicz
tel. 667 113 117